Dotazník pro účastníky vzdělávání v projektech výzev č. 33 a 34 OPZ


Vážení kolegové,

dovolujeme si Vás požádat o spolupráci při vyhodnocení účinnosti vzdělávacích aktivit projektů zaměřených na efektivní státní správu, které byly podpořeny v rámci výzev č. 33 a 34 Operačního programu Zaměstnanost. 

Součástí evaluačního výzkumu je tento anonymní dotazník pro účastníky vzdělávacích aktivit realizovaných v rámci těchto projektů. Vaše názory na efektivitu tohoto vzdělávání jsou pro nás v rámci vyhodnocení klíčové.

Aplikace, v níž budete dotazník vyplňovat, umožňuje vracet se a zpětně editovat odpovědi. Dotazník je možné v průběhu vyplňování uložit a vrátit se k němu později, po dokončení je možné si odpovědi vytisknout. Vyplnění dotazníku Vám zabere 15-30 minut.

Dotazník obsahuje uzavřené i otevřené otázky. Vyplnění většiny otázek je povinné. Informace získané z Vašich odpovědí potřebujeme pro zdokonalení dalšího nastavení výzev OPZ v oblasti podpory veřejné správy. Proto si Vás dovolujeme požádat o co největší otevřenost a pečlivost.

V případě, že jste měli možnost zapojit se do různých vzdělávacích aktivit a nejste si jistí, které z nich jste absolvovali v rámci projektu Vašeho ÚSC či Vaší organizace podpořeného z OPZ, před vyplňováním dotazníku si, prosím, informace zjistěte, případně konzultujte s Vaším vedoucím pracovníkem či jinými kompetentními osobami.

Případné dotazy a připomínky zasílejte na adresu dotaznik.evaluace@mpsv.cz.

Předem děkujeme za Vaši účast v tomto průzkumu.